Hyundai Motor обновила модельную линейку i30

С вступлением с 1 сентября 2018 года в странах Евросоюза в силу новых стандартов вредных выбросов Euro-6d Temp, компания Hyundai Motor ввела в моторную гамму модельной линейки i30 новый дизельный двигательсемейства Smartstream, а также провела небольшое обновление экстерьера этих моделей. Начиная с осени 2018 года все модели линейки i30 будут оснащаться новым 1.6 литровым дизельным двигателем семейства Smartstream. Покупатели смогут выбрать автомобиль с мотором мощностью 96, 116 или 136 лошадиных сил.

На модельную линейку Hyundai i30 установлены выгодные цены

С 7 сентября 2018 года во всех дилерских центрах ООО «Хюндай Мотор Украина» устанавливается специальное ценовое предложение на модели i30, i30 Wagon и i30 Fastback. Выгода при приобретении автомобилей из линейки i30 составляет до 23 100 гривен. Приобрести указанные модели Hyundai по выгодным ценам можно до 30 сентября 2018 года.

Лимитированная версия Hyundai Tucson - по специальной цене

Только до 30 сентября 2018 года приобрести бестселлер марки Hyundai, кроссовер Tucson в версии Limited, можно по специальной цене 795 000 гривен. Выгодное предложение на эту модель действует во всех дилерских центрах ООО «Хюндай Мотор Украина» с 7 сентября. Особенность лимитированной версии Hyundai Tucson в том, что в Украину этот кроссовер в комплектации Limited поставляется из Южной Кореи, тогда как основные поставки модели осуществляются из Чехии, с завода Hyundai в городе Ношовице.

Осенняя выгода на бизнес седан Hyundai Elantra

Компания «Хюндай Мотор Украина», официальный дистрибьютор автомобилей Hyundai, устанавливает специальные цены на седан бизнес-класса Elantra. Приобрести автомобиль в комплектации Classic по выгодным ценам можно в период с 7 по 30 сентября 2018 года во всей дилерской сети Hyundai в Украине.Начиная с 7 сентября, покупатели стильного и практичного бизнес седана Hyundai Elantra в комплектации Classic, который оснащается бензиновым 1.6 литровым двигателем, 6-ступенчатой механической либо автоматической коробкой передач на выбор, могут сэкономить от 18 700 до 20 100 гривен.

Літнє зниження цін на Hyundai Accent Classic та New Accent

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, оголошує про встановлення спеціальних цін на окремі комплектації моделей Hyundai Accent Classic та New Accent. Придбати популярні седани за вкрай вигідними цінами можна в усіх дилерських центрах Hyundai в Україні у період з 13 по 27 червня 2018 року.

Hyundai Motor представила нове бачення стилістики своїх SUV-моделей

7 червня, на Міжнародному автосалоні в Пусані (Південна Корея) компанія Hyundai Motor представила концепт HDC-2, який отримав ім'я Grandmaster (Гросмейстер). Ця модель розкішного семимісного позашляховика стала втіленням нової дизайнерської філософії «Sensuous Sportiness», відповідно до якої у найближчому майбутньому будуть створюватися усі автомобілі бренду.

В Україні стартують продажі Hyundai i30 Fastback

З 1 червня 2018 року в усіх офіційних дилерських центрах ТОВ «Хюндай Мотор Україна» починаються продажі Hyundai i30 Fastback - абсолютно нової моделі в сімействі i30, в яку входять вже відомі українським покупцям хетчбек і універсал, а також «заряджений» хетчбек i30N. Розроблений в Технічному центрі Hyundai Motor Europe в Рюссельхаймі (Німеччина) автомобіль повністю відповідає європейським стандартам якості і безпеки. В Україні i30 Fastback буде продаватися в трьох комплектаціях (Express, Style і Premium).

З турботою про водія та пасажирів

Hyundai Accent Classic - за спеціальною весняною ціною

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, оголошує про встановлення спеціальної вартості* на лімітовану партію моделі Hyundai Accent Classic. Придбати автомобілі з цієї партії можна за ціною 329 000 гривень.

Надійний, практичний і безпечний седан Hyundai Accent Classic доступний в Україні з 1.4 літровим бензиновим мотором (потужність 100 к.с.) і 6-ступінчастою механічною коробкою передач. У комплектацію моделі входить наступне обладнання:
 

Привабливі ціни на оригінальні аксесуари для автомобілів Hyundai

Офіційний дистриб'ютор автомобілів Hyundai, компанія «Хюндай Мотор Україна», пропонує власникам моделей цієї марки привнести «родзинку» в зовнішній вигляд або оздоблення салону за допомогою оригінальних аксесуарів. Тільки з 2 квітня по 4 травня 2018 року в салонах офіційних дилерів марки Hyundai в Україні діє спеціальна вигідна пропозиція на фірмові аксесуари.

Офіційне спростування

Компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні, просить бути дуже пильними і звертає вашу увагу на те, що в даний час не проводить ніяких розіграшів автомобілів.

Необхідність цього звернення викликана збільшенням випадків недобросовісної конкуренції та шахрайства в нашій країні, які здійснюються під прикриттям і нібито від імені офіційних дистриб'юторів або дилерів відомих брендів.

«Хюндай Мотор Україна» пропонує особливий сервіс до жіночого свята

З 7 по 12 березня 2018 року в усіх сервісних центрах компанії «Хюндай Мотор Україна», офіційного дистриб'ютора автомобілів Hyundai, відбудеться акція, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня. 

Приголомшливо вигідні ціни на Hyundai Tucson Turbo

Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів марки Hyundai, підготувала спеціальну пропозицію на придбання визнаного бестселера марки, стильного та інноваційного кросовера Hyundai Tucson, оснащеного потужним і економічним бензиновим 1.6 літровим турбомотором. Вигода при покупці моделі у цій модифікації досягає 35 900 гривень.