1. Умови надання гарантії

2. Гарантійний термін експлуатації

3. Гарантія на окремі комплектуючі

4. Гарантія на запасні частини

5. Гарантія на ЛФП автомобіля

6. Гарантія за межами України

7. Що не покривається гарантією

8. Умови припинення гарантії

9. Правила та терміни проведення гарантійного ремонту

10. Виключення усіх інших видів гарантії

 

7 лет гарантированного качества* распространяется на автомобили 2011 модельного года, которые были приобретены с 1 марта 2011 года.

Компания Hyundai Motor Company (далее - Изготовитель) предлагает Вам автомобили Hyundai изготовленные из высококачественных материалов согласно последним технологиям автомобильной индустрии, и соответствующие высоким стандартам качества. Тем не менее, для обеспечения нормальной эксплуатации автомобиля предоставляет следующие условия гарантии:

1. Умови надання гарантії

Придбаний Вами автомобіль увібрав в себе величезний досвід та знання інженерів та спеціалістів Виробника з тим щоб зробити його максимально надійним та зручним в експлуатації.

Перед початком експлуатації радимо Вам уважно ознайомитися з встановленим обладнанням, особливостями експлуатації та обслуговування автомобіля, які вказані у Керівництві з експлуатації та пункті 4 цього договору.

Виробник надає гарантію на автомобіль, включаючи всі його складові частини (окрім виключень прописаних в даному договорі).

Гарантія Виробника розповсюджується на усунення недоліків, спричинених дефектами матеріалів або складання виробничого характеру, та дійсна тільки у відношенні автомобілів придбаних через офіційну дилерську мережу ООО "Хюндай Мотор Україна" протягом гарантійного терміну його експлуатації.

Для того щоб скористатися гарантією Виробника, необхідно звернутися до будь-якого офіційного Дилера ТОВ "Хюндай Мотор Україна", уповноваженого ним виконувати ремонтні та сервісні роботи. Адреса та телефони підприємств дилерської мережі Дистриб'ютора вказані в пункті 8 сервісної книжки та на офіційному сайті Дистриб'ютора(www.hyundai.com.ua). *1

Для збереження права скористатися гарантією, Власник зобов'язаний регулярно та вчасно, згідно з встановленим у цьому договорі регламентом, надавати автомобіль у розпорядження офіційних сервісних центрів дилерської мережіДистриб'ютора для проведення технічного обслуговування, огляду та діагностики, а також неухильно слідувати пунктам цього договору. *2

УВАГА! Гарантійне обслуговування надається тільки за наявності Сервісної книжки, з відповідними відмітками, що підтверджують своєчасне виконання операцій по технічному обслуговуванню, діагностиці та ремонту автомобіля в обсягах та кількості, рекомендованих Дистриб'ютором.

Сервісна книжка поставляється разом з автомобілем.

Книжка є дійсною тільки за наявності у ній наступної інформації:

 • в повному обсязі подано інформацію про автомобіль, його Виробника та Продавця;
 • дата продажу автомобіля першому Власнику (дата початку відліку гарантійного терміну);
 • заповнена реєстраційна картка, що засвідчує про ознайомленість Власника з умовами представленої гарантії;
 • вилученого талону та заповненого корінця по передпродажній підготовці автомобіля, що також засвідчує про перевірку Власником комплектності та споживчих властивостей автомобіля.

*1 . ТОВ "Хюндай Мотор Україна" залишає за собою право зміни даних стосовно офіційної дилерської мережі без узгодження з Власником цього договору.

*2 . У випадку зміни інтервалів проведення технічних обслуговувань, пріоритетними є інтервали, вказані в сервісній книжці.

2. Гарантійний термін експлуатації

На новий автомобіль Hyundai, проданий через офіційну дилерську мережу Дистриб'ютора в Україні та його лакофарбове покриття, окрім окремих комплектуючих виробів п. 1.3 та витратних матеріалів п. 1.7, установлюється гарантійний термін експлуатації з моменту поставки першому Власнику (тобто з указаної в реєстраційній картці сервісної книжки дати відліку гарантійного терміну) 60 місяців або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що наступить раніше).

Дистриб'ютор представляє Власнику право на безкоштовне усунення недоліків в двигуні, коробці перемикання передач, роздаточній коробці та задньому мосту, за виключенням всього навісного обладнання , сальників та електричних датчиків з врахуванням всіх обмежень вказаних в цій сервісній книжці, що виникли з вини Виробника, протягом 24 місяців після закінчення гарантійного терміну експлуатації за умов , що пробіг автомобіля не перевищує 100 000 км,при умові дотримання , вказаних в даній Сервісній книжці.

3. Гарантія на окремі комплектуючі

На комплектуючі вироби, перелічені нижче, надаються наступні гарантійні терміни:

12 місяців або 20 000 км

 • рідина системи кондиціонування-
 • привідні ремені та ремені балансирів
 • диски зчеплення та фрикціони АКПП

24 місяці або 40 000 км

 • акумуляторні батареї, встановлені Виробником

36 місяців або 60 000 км

 • аудіоапаратура , автоматичні зовнішні антени
 • гумові та гумометалеві деталі підвіски автомобіля (кожухи, подушки, пильники, втулки, відбійники)
 • амортизатори всіх видів
 • шарові шарніри підвіски та рульового керування
 • підшипники кочення ступиць коліс автомобіля
 • паливні форсунки
 • каталітичні нейтралізатори та кисневі датчики (лямбда зонд)

Гарантію на покришки, встановлені на автомобілі Виробником,забезбечує виробник даних шин. Якщо в процесі експлуатації автомобіля виявляється дефект покришок, для експертного висновку або отримання компенсації слід звертатись до виробника шин напряму.

4. Гарантія на запасні частини

Гарантія на деталі, крім зазначених в пункті 3, безкоштовно відремонтовані або встановлені замість несправних при гарантійному ремонті, надається до кінця терміну базової гарантії на автомобіль. Деталі автомобіля, замінені по гарантії, переходять у власність Виробника.

На оригінальні запасні частини, придбані за оплату та встановлені на автомобіль (за виключенням витратних, вказаних в п. 7 "Що не покривається гарантією"), гарантія починається з дати їх установки на офіційному сервісному центрі та діє протягом 12 місяців або 20 000 км в залежності від того, що наступить раніше.

5. Гарантія на ЛФП автомобіля

Гарантія на ЛФП (Лакофарбове покриття) автомобілів Hyundai складає 60 місяців або 100 000 км, в залежності від того, що настане раніше, при умові дотримання правил догляду та експлуатації автомобіля.

Гарантія на ЛФП втрачається при:

Недотриманні Власником автомобіля елементарних правил догляду та збереження транспортного засобу, вказаних в керівництві з експлуатації та ігноруванні рекомендацій працівників сервісу Дилерських центрів при періодичному огляді кузова згідно даного сервісного договору.

Несвоєчасне звернення Власника на уповноважений Дилерський центр для усунення виявленого дефекту на початковій стадії.

Використання неоригінальних запасних частин та матеріалів.

Дії промислових та хімічних викидів, кислотних або лужних забруднень, рослинного соку, продуктів життєдіяльності птахів та тварин, каміння, гравію, піску, солі та смол від дорожнього покриття, граду, дощу, блискавки та інших впливів, пов'язаних із технічною діяльністю людини та природними катаклізмами.

Гарантія на ЛФП не розповсюджується на:

 • деталі вихлопної системи;
 • важелі щіток склоочищувачів;
 • колісні диски та ковпаки;
 • деталі підвіски, системи керування та трансмісії автомобіля, а також інші деталя, які не являються невід'ємною частиною кузова автомобіля.
 • днище кузова автомобіля та колісних арок, що піддаються впливу від дорожнього покриття і не являються зовнішніми поверхнями кузова автомобіля.

УВАГА!

Обов'язковою умовою збереження гарантії на ЛФП є проведення планових оглядів кузова під час періодичних сервіс­них оглядів у офіційних Дилерів Hyundai із занесенням відповідних відміток у талон технічного обслуговування автомобіля. У процесі огляду спеціалістами станції визначається стан кузова та необхідність виконання відповідних робіт. Власник ін­формується про результати огляду та виявлені дефекти ЛФП, після чого зобов'язаний протягом не більше як 12 місяців звернутися на офіційний сервіс Hyundai для їх усунення. При відмові занесення виявлених дефектів що зявились в результаті зовнішньої дії на автомобіль до карточки огляду кузова автомобіля, або несвоєчасне усунення цих недоліків, Власник поз­бавляється права гарантії на ЛФП.

6. Гарантія за межами України

HyundaiMotorCompany (Хюндай Мотор Компані) підтверджує, що ця гарантія зберігає свою дію в усіх крайнах, де існує офіційне представництво компанії.

Важливо знати, що для збереження права на отримання гарантійної послуги та збереження загальної гарантії на авто­мобіль, слід звертатися тільки до офіційного Дилера Hyundai. При цьому умови гарантії і періодичність технічного обслуго­вування повинні відповідати умовам даного договору і за межами України.

7. Що не покривається гарантією

Гарантія Виробника обмежена тільки дефектами виробничого характеру та не розповсюджується на наступні випадки:

 • регламентні роботи при плановому технічному обслуговуванні, включаючи діагностику та регулювання будь-яких систем, чистку, змащування, балансування, проточку, заміну або долив всіх видів мастил, змазок, експлуатаційних рідин, якщо тільки це не є необхідним при проведенні гарантійного ремонту автомобіля.
 • роботи з профілактичного обслуговування, в тому числі мийку, полірування, чистку салону
 • витратні та мастильні матеріали одноразового використання та інші, що піддаються зносу та руйнуванню при нормальній експлуатації:
  • всі типи фільтрів;
  • свічі запалювання та накалювання;
  • гальмівні колодки, гальмівні диски та барабани;
  • щітки склоочищувачів;
  • зливні та заправні різьбові пробки та ущільнюючі кільця;
  • гумотехнічні вироби, в тому числі гумові ущільнювачі дверей, капоту, вікон, багажника;
  • лампи розжарювання, світлодіоди та плавкі запобіжники;
  • щітки всіх типів електродвигунів;
  • оливи моторні, трансмісійні, гідроприводів, консистентні змазки;
  • рідини: охолоджуюча, приводу зчеплення, гальм, омивачів скла та фар, паливо;
  • скло дзеркал усіх видів;
  • кріплення.
 • експлуатаційний знос та природна зміна стану деталей, що виникають в наслідок виконання ними своїх функцій (в тому числі деталей внутрішньої та зовнішньої обробки, чохлів сидінь).

Несправності та пошкодження, які виникли внаслідок:

 • несвоєчасного усунення інших несправностей;
 • руху автомобіля при недостатній кількості експлуатаційних матеріалів (наприклад, оливи, охолоджуючої або гальмівної рідини) у зв'язку із несвоєчасним виявленням експлуатаційної витрати або витоку;
 • у результаті використання не рекомендованих Виробником експлуатаційних рідин, палива та мастильних матеріалів;
 • несправності систем паливної, впуску, випуску та запалювання у наслідок використання палива не відповідного вказаному в Керівництві по експлуатації та нормам чинного законодавства (в тому числі забрудненого або етилованого бензину);
 • пошкодження (в тому числі деталей трансмісії), що виникли внаслідок помилкових дій при керуванні автомобілем;
 • пошкодження (в тому числі деталей підвіски та рульового керування), що виникли внаслідок неакуратного керування на нерівностях доріг, що супроводжується надмірними ударними навантаженнями на деталі автомобіля;
 • перевищення можливостей автомобіля;
 • використання у змаганнях або місцях, не придатних для руху транспорту на дорогах які не відповідають вимогам ДСТУ 3587-97 "Безпека дорожнього руху. автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану" ;
 • використання неоригінальних запасних частин, модифікації вузлів та деталей, проведення обслуговування або ремонту станціями технічного обслуговування, які не є уповноваженими Дилерами Дистрибьютора;
 • використання неякісної або не ліцензованої продукції в дискових та інших програвачах, а також пошкодження викликані зміною джерела інформації (CD, DVD, касета) під час руху автомобіля.
 • не виконання вимог, вказаних у керівництві з експлуатації.

Незначні відхилення:

 • важко вловимий шум або вібрації, що не впливають на якість функціонування автомобіля (в тому числі пластикових, шкіряних та інших елементів салону);
 • запітніння або поява окремих оливних крапель в районі прокладочних та сальникових ущільнень, що не потребує поповнення змазки між плановими технічними обслуговуваннями;
 • природне проникнення атмосферної вологи у внутрішні вузли та деталі автомобіля, якщо Виробником не передбачена їх герметичність;
 • дефекти, що виникають в умовах, що не відповідають постійним умовам експлуатації.

Гарантія Виробника не поширюється на прямі та непрямі витрати, пов'язані з неможливістю використати несправний автомобіль, транспортування, паливо, телефонні переговори, втрати часу, доходів та інші комерційні або моральні збитки.

УВАГА!

Величина витрати палива та інтенсивність зносу деталей автомобіля залежить від умов експлуатації, режиму ру­ху та прийомів керування автомобілем, і самі по собі не вказують на наявність несправностей систем автомобіля та двигуна. Не приймаються до розгляду скарги на підвищену витрату палива та оливи, якщо в результаті діагностики не були ви­явлені несправності двигуна, систем подачі палива, впуску, електрообладнання, запалювання та ходової частини, як такі, що були викликані браком або неякісною збіркою Виробника. У випадку не підтвердження претензій Власника автомобіля, він зобов'язаний оплатити послуги по проведенню такої діагностики.

8. Умови припинення гарантії

Власник втрачає право гарантії на автомобіль в цілому до припинення гарантійного терміну експлуатації в наступних випадках:

 • не виконання або порушення вимог "Керівництва з експлуатації", перевищення експлуатаційних параметрів автомобіля, використання у спортивних змаганнях, в учбових цілях;
 • нехтування щоденним та плановим технічним обслуговуванням;
 • значним (більше ніж 500 км) перепробігом між плановими технічними обслуговуваннями або не надання автомобіля у розпорядження дилерських сервісних центрів Дистриб’ютора  для проведення технічного обслуговування та діагностики терміном більш ніж 12 місяців із дня останнього зафіксованого у Сервісній книжці технічного обслуговування;
 • не виконання в повному обсязі робіт згідно регламенту періодичного технічного обслуговування (п.5 сервісної книжки);
 • використання неоригінальних запасних частин;
 • примусова зміна показань загального пробігу автомобіля, а також у випадку несанкціонованого демонтажу та розбирання комбінації приладів;
 • проходження техобслуговування та ремонт, або встановлення будь-яких додаткових пристроїв та систем (протиугін­них, аудіо, відео, паркувальних, буксирувальних та ін.) не в офіційних дилерів Дистриб'ютора;
 • при пошкодженнях, в тому числі в результаті дорожньо-транспортних пригод, якщо потребується ремонт або заміна основних агрегатів (двигун, коробка перемикання передач, роздаточна коробка, задній міст, балка передньої підвіски, механізм рульового керування), якщо потребується заміна або рихтовка незйомних силових елементів кузова або рами.

9. Правила та терміни проведення гарантійного ремонту

Підставою для виконання гарантійного ремонту автомобіля є письмова заява Власника, або уповноваженої ним особи, що складається у довільній формі та має містити опис недоліку та вимоги по його усуненню, із зазначенням прізвища, імені, по батькові та місця проживання Власника.

На підставі огляду автомобіля представниками складається рекламаційний акт з висновком про наявність чи відсутність гарантійного випадку, який обов'язково підписується Власником.

Якщо Власник і Дилер не дійшли згоди щодо причин виникнення недоліків автомобіля, Власник має право вимагати направлення авто на експертизу до випробувальних центрів та лабораторій, що акредитовані згідно із законодавством України.

Експертиза проводиться за рахунок Дилера або Виробника.

Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передавання автомобіля Власнику внаслідок порушення Власником правил та норм, визначених в експлуатаційній документації, умов зберігання чи транспортування, використання неякісного пального, або внаслідок дій третіх осіб, вимоги Власника не підлягають задоволенню, а Власник зобов'язаний відшкодувати Дилеру (Виробникові) витрати на виконання експертизи.

За результатами огляду автомобіля Дилер оформлює наряд-замовлення на виконання робіт, необхідних для усунення виявлених недоліків.

Під час приймання автомобіля на гарантійний ремонт Дилер у присутності Власника, або особи уповноваженої ним, перевіряє споживчі властивості автомобіля, його укомплектованість, наявність видимих пошкоджень чи дефектів на поверхні авто, заводський номер, дату виготовлення, свідоцтво про реєстрацію автомобіля або тимчасовий реєстраційний талон та Сервісну книжку.

Після виконання робіт із гарантійного ремонту Дилер робить відмітку в Сервісній книжці про проведення гарантійного ремонту із зазначенням номера й дати оформлення наряду замовлення, згідно з яким було виконано гарантійний ремонт, та у присутності Власника проводить перевірку відповідності споживчих властивостей автомобіля вимогам нормативних документів.

Власник підписом у наряді-замовленні підтверджує виконання гарантійного ремонту та отримання автомобіля.

Один з примірників наряду-замовлення передається Власнику автомобіля.

УВАГА! При виконанні гарантійного ремонту замінюється тільки дефектна деталь (деталі), що є мінімальною збірною одиницею. Якщо дефектною є деталь вузла або агрегату, що не є базовою, то заміна вузла або агрегату в зборі можлива, як­що це економічно більш доцільно ніж заміна окремих деталей. При наявності деталей на складі Дилера ремонт виконується негайно. У випадку їх відсутності, ремонт (заміна) виконуються на протязі 45 календарних днів з дати початку ремонту.

Гарантійний термін експлуатації на автомобіль подовжується на час перебування автомобіля в гарантійному ремонті.

10. Виключення усіх інших видів гарантії

Ці гарантійні умови надаються замість будь-яких інших гарантій, які б перевищували умови, описані в цьому договорі, а також будь-яких обов'язків з боку Виробника, Дистриб'ютора, або Дилера. Жодна особа з боку Дилера не має права подовжувати або розширювати ці гарантійні умови.

УВАГА!

Втрата цього договору (Сервісної книжки) є втратою усіх гарантійних прав з боку Власника та обов'язків з боку Дилера та Дистриб'ютора.

Відновлення Сервісної книжки можливо тільки на умовах пред'явлення Власником оригіналів договору купівлі-продажу та наряд-замовлень усіх виконаних технічних обслуговувань.

* 5 лет гарантии  и 2 года бесплатного устранения заводских дефектов или 100 000 (сто тысяч) километров пробега  с момента передачи Товара Покупателю,  в зависимости от того,  какое событие наступит раньше. Детальные условия указаны в сервисной документации.