Поделиться

Компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду Hyundai в Україні, просить бути дуже пильними і звертає вашу увагу на те, що в даний час не проводить ніяких розіграшів автомобілів.

Необхідність цього звернення викликана збільшенням випадків недобросовісної конкуренції та шахрайства в нашій країні, які здійснюються під прикриттям і нібито від імені офіційних дистриб'юторів або дилерів відомих брендів.

Останнім часом почастішали випадки розсилання sms-повідомлень, в яких сповіщається про виграш автомобіля марки Hyundai. Зокрема, розсилка ведеться з таких сайтів, які проводять несанкціонований розіграш автомобілів марки Hyundai:

http://city-auto.info/

www.imperialauto.info

http://autoplanet.info/superaction

http://auto-brend.info/

http://hyundai-wog.kiev.ua/

http://i-boxplus.info/

www.autohalk.info

www.teamauto.info

www.trialauto.info

http://autoshans.info/

http://eurocentr.info/

http://autoaccent.info/ 

http://torinocentre.info/

http://world-auto.info/superaction

http://auto-fixtur.info/actionlist  

http://pay-service.com.ua/

http://www.autoagricole.info/

Офіційно повідомляємо, що компанія ТОВ «Хюндай Мотор Україна» не проводить ніяких спільних рекламних акцій з компаніями Hyundai Центр «Тімавто», Hyundai Центр «Eurocentr LLC», Hyundai Центр «Автопром», Hyundai Центр «Авто-фікстур», Hyundai Центр «Автохалк», Hyundai Центр «I-Box Плюс», Hyundai Центр «Авто-Бренд», "Hyundai-WOG", ДП "Фэмили Прайз", Hyundai Центр «Auto-Planet LTD», Hyundai Центр «Auto Agricole LLC», Hyundai Центр «Империал Авто LTD», Hyundai Центр «City Auto LLC» і Авто центр «Авто мир», і вже звернулася до правоохоронних органів з відповідними заявами.

Просимо вас бути уважними, а при необхідності додаткової інформації щодо офіційних дилерів автомобілів Hyundai в Україні, звертатися в службу цілодобової інформаційної підтримки клієнтів по телефону: 0 800 50 75 55 (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Якщо Ви стали жертвою шахраїв просимо Вас звернутися до кіберполіції, e-mail: faq@cybercrime.gov.ua ,т. (044) 374-37-13

Поделиться